Neden Kilo Veremiyorum

Sağlıklı beslendiğimiz halde pek çok gıda bizi hasta ediyor olabilir. Pek çok kronik sorunlarımızın sebebi gıdalar olabilir.Gıda intoleransı ile pek çok sağlık sorunu ile doğrudan ilişki vardır, aşağıdaki belirtiler sizde varsa en kısa sürede imupro testi yaptırmanız gerekebilir:

· Vücudunuzun bazı gıda maddelerini pek de iyi tolore etmediğini düşünüyorsanız,

· Yemeklerden sonra kendinizi hep yorgun hissediyorsanız,

· Gaz, kabızlık, ishal, IBS gibi sorunlarınız varsa,

· Kilo sorununuz varsa ve kilonuz bir günde bile kayda değer şekilde azalıp artabiliyorsa,

· Yemek yemediğiniz zaman sorunlarınız azalıyorsa,

Bağışıklık sistemin kişiye göre değişen gıdalara tepki vermesinden oluşan enflamasyon, vucudumuzda su tutulumunu arttırır , metabolizmayı yavaşlatır, yağ yakımını azaltır böylece kişiler ne kadar sağlıklı beslendiğini düşünsede intoleransı olan gıdaları tüketerek kilo veremezler.

 

Gebelikte primer enfeksiyon insidansı 1000'de l'dir. Gebelikte rutin toksoplazma taraması önerilmemektedir. Fetüse geçiş riski l.trimesterda %15,2.tri~ mesterda %25 ve 3.trimesterde %65'tir.

Bununla birlikte, fetal enfeksiyonun ciddiyeti en çok birinci- trimesterde olur. Klasik hidrosefali, intrakranyal kalsifikasyonlar ve koriyoretinit üçlüsü nadiren gö¬rülür. Enfekte olan infantlarm yaklaşık %75'i do¬ğumda asemptomatiktir. %25-50'si Kutu 17-8'de gösterilen sekelleri sergiler. Kordon karımda IgM'in saptanması teşhisi doğrular. Ayrıca, plasental kültürler konjenital enfeksiyon vakalarının %90'mın- dan fazlasını ortaya çıkartır. Sıklıkla subklinik bir enfeksiyon olduğu için, toxoplazmozis nadiren ge¬belikte teşhis edilir. Mononükleozis benzeri (Epste- in-Barr) sendromu olan birinde ayırıcı tanı olarak düşünülmelidir. Hem IgG hem de IgM ile ilgili se¬rolojik testler yapılarak konulan teşhiste, 2 ile 3 haf¬ta alınan ardışık kan örneklerinde pozitif bir IgM veya dört kat artmış bir IgG fitresi vardır. IgM fit¬resi 4 ay boyunca yüksek kalabilir. Ultrasonografik bulgularla birlikte, amniyotik sıvı ve fetal kanda se¬rolojik test ve kültür yapılarak fetal enfeksiyon teş¬hisi konulması mümkündür.

Özet :   Neden Kilo Veremiyorum ,Neden Kilo Veremiyorum
Anahtar Kelimeler :   Neden Kilo Veremiyorum , Neden Kilo Veremiyorum ,Hepsi
     
Google'da Bizi En Çok Bu Kelimelerle Aradınız :
Neden Kilo Veremiyorum , Neden Kilo Veremiyorum , Neden Kilo Veremiyorum , Neden Kilo Veremiyorum , Neden Kilo Veremiyorum , Neden Kilo Veremiyorum , Neden Kilo Veremiyorum , Neden Kilo Veremiyorum ,Neden Kilo Veremiyorum , Neden Kilo Veremiyorum
 
Kürtaj | Kürtaj Ankara | Kızlık Zarı | Kızlık Zarı Ankara | Kızlık Zarı Tamiri Ankara | Kadın Doğum Ankara | Gebelik Ankara | Vajen Estetiği Ankara | Vajinal Estetik Ankara | Kızlık Zarı Dikimi Ankara | Vajinusmus Ankara | Ankara Kürtaj | Ankara Kızlık Zarı
Tunalı Hilmi Cad. Bestekar Sk. 76/9 Kavaklıdere - ANKARA
Tel : 0312 466 39 29 - 467 10 37 - Faks : 0312 468 85 58 E-Posta: info@drmeltemerhan.com
Opr. Dr. Meltem Özdemir ERHAN - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı. Tüm Hakkı Saklıdır.Copyright © 2011